مسلما زمانی كه می خواهید با همسرتان سكس داشته باشید آخرین چیزی كه می خواهید این است كه وی از حس رابطه جنسی خارج شود! برای اینكار 9 اشتباه وجود دارد كه به هیچ قیمتی نباید آنها را انجام بدهید.

1-  وی را نمی بوسید!
 حقیقت این است كه بالای 90 درصد از مردان در هنگام رابطه جنسی زنان را نمی بوسند! مردان پس از معاشقه و پس از اینكه مشغول انجام رابطه گشتند، بوسیدن زن را بطور كامل فراموش می كنند. بعضی ها دلایلی نیز دارند مبنی بر اینكه ذهن آنها در آن لحظه به حركتی و كاری كه انجام می دهند مشغول است، یا پوزیشنی را كه انجام می دهند امكان برقراری بوسه در آن نیست. بعضیها در طول رابطه دهانشان خشك می شود و طعم ترشی می گیرد برای همین از بوسیدن و بوسیده شدن جلوگیری می كنند و مسائل دیگر. این اولین اشتباهی است كه باعث می شود وی سیر صعودی را برای ارگاسم به تاخیر بیاندازد. زنان دوست دارند در زمان دخول عملاً مكیده شوند. آنها بوسه می خواهند.

  2-  وی هنوز آماده نیست و شما شروع می كنید!
 بسیار ساده. شما شدیداً تحریك شده اید و معاشقه می كنید. وی نیز با شما همراهی می كند اما وی هنوز كاملا تحریك نشده و به اصطلاح تنها فقط سرش گرم شده. در این مواقع از تماس با نقاط فوق العاده حساس بپرهیزد. زنان دوست دارند كه در هنگام سكس سر سینه های آنها را به آرامی بفشارید و یا گاز بگیرید. كلیتوریس را لمس كنید و یا آن را برای آنها ماساژ دهید. اما همین كارها اگر به اشتباه در زمانی شروع شود كه زن هنوز كاملا تحریك نشده و شما رابطه را آغاز كردید، می تواند كاملا دردناك باشد. زنان در این زمان بسرعت دچار درد و تیك های عصبی می شوند. این نیز باعث دورتر شدن آنها از ارگاسمشان می گردد. در نتیجه به هیچ قیمتی اگر حس نكردید كه در زمان معاشقه وی به مرحله ای رسیده كه به شما هجوم می آورد، رابطه را آغاز نكنید.

 3-  تنها سینه ها و جهاز جنسی زن نیست كه حساس است!
 مردانی كه زمان ندارند و یا حوصله ندارند و یا شدیداً تحریك شده اند و تحمل ندارند و یا وارد نیستند، تماماً اینكار را انجام می دهند! آنها برای آماده سازی زنان می دانند كه لبها و سینه ها و جهاز جنسی آنها حساس است و وقت خود را تنها بروی آن صرف می كنند و دیگر به سایر نقاط كاری ندارند! یك مرد ناآزموده فراموش می كند و یا نمی داند كه تمام بدن زن سرشار از نقاط حساس برای جذب لذت است. مردان فراموش می كنند كه باید شانه های زن را ببوسند. پاهای وی را ماساژ دهند و ببوسند. از ماساژ عضلات ساق پا و تاثیرات آن خبری ندارند. از ماساژ عضلات كول كه باعث می شود بدن وی كاملا شل گردد اطلاعی ندارند. از بوسیدن كمر و تاثیرات آن هیچ گونه برداشتی ندارند. در نتیجه بسیار ساده است كه زنان را بصورت تیكهای عصبی تحریك كنند. نكته دیگر این است كه توجه به نقاطی دیگر در بدن زنان باعث می شود كه زنان تا حدی از خود بی خود گردند كه این بار آنها به سمت شما هجوم آورند و سعی كنند شما را نیز به همان شیوه به سطحی كه در آن قرار گرفته اند برسانند.

 4-  وزن خود را بروی وی نیاندازید!
این نیز كار دیگری است كه افراد ناوارد انجام میدهند. اشكالی ندارد كه در رابطه دیوانه شوید و یا بخواهید كه مقداری به وی فشار آورید. فشار آوردن به زنان یكی از نكات كلیدی برقراری رابطه و خواست زنان است اما اصلاً معنی فشار آوردن چنین چیز یا چیزهای مشابه این عنوانی كه ذكر كردم نیست. مردان ناوارد خود را فراموش می كنند، خود را بروی وی می اندازند و مشغول می گردند. چنین چیزی تنها یك كابوس برای زنان است. بسیاری از زنان ترجیح می دهند كه در طول رابطه تحت كنترل باشند و مرد باشد كه آنها را در بر می گیرد اما تحمل كردن وزن مرد اصلا چیزی نیست كه آنها خواستار آن باشند. مورد دیگر اینكه بخاطر تصور اینكه مرد بروی زن قرار  گرفته است بسیاری از پوزیشنها را نمی توانند انجام دهند. چرا كه اصلاً به زاویه مچ پاها و شكل ساعدها در پوزیشنها توجه نمی كنند كه باعث شده تمامی وزن بدن بروی زمین منتقل گردد و زن چیزی را حس نكند.

 5-  شما یا دیر ارگاسم می شوید و یا زود ارگاسم می شوید!
 اینهم مورد عذاب آوری برای زنان است. در هر دو جنس انسانها بعد از ارگاسم تماس با آلت جنسی به دلیل تحریك بالایی كه شده بسیار شوك آور و عصبی است. اینكه شما نمی توانید ارگاسم خود را كنترل كنید باعث می شود كه فقط چنین حسی را وارد كنید! باید ارگاسم خود را كنترل كنید و سعی كنید كه در لحظه مناسب به ارگاسم برسید. اگر زود ارگاسم می شوید زمان خود را برای معاشقه بیشتر كنید تا وی نیز به مرز ارگاسم برسد. سكس دهانی را انجام دهید تا زمانیكه ببینید وی وارد مرحله ارگاسم شده و در حال رفتن به ارگاسم است. در این زمان شروع به انجام دخول كنید. اگر برعكس دیر انزال هستید، وی را ارگاسم كنید و دیگر به دخول ادامه ندهید چون برای وی لذت بخش نیست و درد آور است. به وی استراحت بدهید و از وی بخواهید كه با  شیوه ای دیگر مثل  سكس دهانی شما را تحریك و به مرحله ارگاسم برساند .

6-  به وی نمی گویید كه می خواهید ارگاسم شوید.
اینكه می خواهید چه كنید بسیار مهم است. در حال رابطه هستید و دیگر آماده تخلیه هستید. حال این تخلیه كجا قرار است صورت بگیرد. مثل واژن، دهان، بدن و یا هر جای دیگر بماند. در ابتدا باید حتماً به وی بگویید كه در حال ارگاسم شدن هستید و چه می خواهید بكنید و اینكه آیا وی با این كار موافق است یا خیر. بحث نكنید و لازم نیست توضیح زیاد بدهید و یا اینكه توضیح بشنوید كه چرا نه. اینكار مال الان نیست. تنها به وی اطلاع بدهید و بگویید چه می خواهید بكنید. بعد در صورت عدم موافقت سریعاً امكان دیگر را به وی اطلاع بدهید. اما حرف بزنید. در سكوت كارتان را نكنید وی باید بداند.

 7-  شماها به یكباره هنرپیشه فیلمهای پورن می شوید!
 این هم عادتی است كه یه تعداد از شماها دارید. به محض برقراری رابطه فكر می كنید كه  كارتان خیلی درست است و سعی می كنید تمامی كارهایی را كه دیده اید و می خواستید روزی انجام بدهید، انجام دهید! بسیاری از زنان از رفتارهای متفاوت و پورن در رابطه استقبال می كنند اما بسیاری از آنها هم درگیر مسائل عاطفی بیشتری هستند و از چنین كارهایی اصلاً استقبال نمی كنند. شما باید شریك خود را بشناسید. آیا تقاضاهای شما در سكس با هم تناسب دارد؟ آیا وی فردی است كه دلش می خواهد تحت فشار قرار بگیرد و یا خیر؟ تمام اینها باید قبل از هنگام سكس شناسایی شود. قبل از اینكه وی شما را فردی وحشی خطاب كند! زنان زیادی از لحظات دیوانگی و فشار استقبال می كنند. اما این دلیل نیست كه شما فردی را كه از شیوه ذهنی وی اطلاعی ندارید ناگهان تحت فشار بگذارید. موهایش را در زمان اورال سكس (سکس دهانی) محكم بگیرید و  چنگ بزنید یا به باسنش با كف دست ضربه بزنید، از وی بخواهید كه كارهایی را انجام دهد كه عموماً مطلوب ذهنش نیست، حرفهایی بزنید كه چندان دلپذیر نیست و یا هرچیز دیگری.

 8-  ساكت هستید!
من مطمئن هستم كه شما می خواهید زن در طول رابطه بلند بلند آه بكشد و چنگ بزند و سر و صدا كند. بگوید كه تندتر یا آرامتر و مدام بگوید كه خوبه و حرفهای دیگر... بسیار طبیعی است كه زنان نیز در طول رابطه می خواهند واكنش شما را بدانند. آنها باید بدانند كه كار خود را خوب انجام می دهند و یا خیر. اینكه بدانند قدرت ارگاسم كردن شما را دارند. شما اگر ساكت باشید فكر می كنند كارشان را درست انجام نمی دهند. اینكه شما هم صدا كنید و یا ساده اعلام كنید كه چه حس خوبی دارید چیزیست كه شما برای تبدیل شدن از یك آماتور به یك حرفه ای  لازم دارید.

 9-  نحوه حركتی  شما بسیار نابخردانه است!
 بله. بسیاری از مردان فكر می كنند باید مثل چكش بروی هاون بكوبند سرعت بالا داشته باشند و مدت طولانی! تمام اینها غلط است. زنان بسیاری از این وضع اصلاً خوششان نمی آید و درد باعث می شود كه  زن "آه" را به " آی"  تبدیل كند. اما مردان همچنان گوششان بدهكار نیست! آنها فكر می كنند فقط زن صدا بدهد یعنی لذت می برد! آنها بخاطر اینكه نحوه عملكرد جنسی خود را عموماً فارغ از درد می بینند اصلاً متوجه نیستند كه درد در این رابطه می تواند وجود داشته باشد.  این آن جایی است كه حرفه ای ها می دانند چگونه عمل كنند. آنها آرام آلت را وارد می كنند و پمپ می كنند. سرعت و نفوذ خود را با شرایط، پوزیشن و خواسته زن همراه می كنند. زن هرچه به ارگاسم نزدیكتر می شود سرعت و قدرت را بالا می برند. نه اینكه سرعت و قدرت را بالا ببرند تا زن را به ارگاسم برسانند!  آنها می دانند كه زن اكنون در چه حسی و كجا قرار گرفته و اكنون چه میزان فشار و نفوذ آلت را لازم دارد. آیا شما هم می توانید زنان را بخوانید؟

http://www.koodakeman.com/Default.aspx